Właścicielem sklepu internetowego Gremlin.com.pl jest  Firma Galtex      

Galtex Włodzimierz Koehler
ul. Świdnicka 25
40-711 Katowice

wpis do ewidencji działalności gospodarczej zarejestrowany w Urzędzie Miasta Katowice pod  nr. 31233
Regon 271978661
NIP   PL9541014047

W ofercie sklep znajdziecie Państwo produkty znanych i cenionych marek.

Są to marki, które starają się zaspokajać wszelkie potrzeby i oczekiwania Klientów poprzez oferowanie produktów najwyższej jakości. Firmy te specjalizują się w tworzeniu najnowocześniejszego sprzętu agd, wyposażenia wnętrz, oraz dbałości o higienę i zdrowie.

Produkty te w XXI wieku stanowią niezbędne wyposażenie każdego domu, biura, instytucji. Dzięki nowoczesnym technologiom, niebanalnemu wzornictwu, oraz znajomości oczekiwań Nabywców i dbałości o ochronę środowiska powstaje sprzęt wysokiej klasy, który ułatwia nam codzienne życie. 

Na rynku sprzętu AGD-RTV oraz IT działamy od 1994 roku powiększając cały czas asortyment, oraz obszar działania.

Importujemy  artykuły  technologii IT

Prowadzimy sprzedaż hurtową zaopatrując placówki handlowe, a od 2004 roku oferujemy nasze produkty w nowych technologiach sprzedaży.

Ciągły bliski kontakt z Klientem pozwala nam spełniać wszystkie Państwa potrzeby na najwyższym poziomie. W kontaktach z Klientami stawiamy na solidność, terminowość i zaufanie - zadowolenie naszych Klientów ze sprzedawanych przez nas produktów jest dla nas najważniejsze.

Sprzedając sprzęt najnowocześniejszej generacji staramy się wychodzić Państwu naprzeciw, dlatego też od 2004 roku poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż sprzętu AGD poprzez Internet, wszystko po to, aby mogli Państwo łatwo i przyjemnie dokonywać zakupów. Zapraszamy Państwa do współpracy i do robienia zakupów w naszym sklepie.

Właściciel Firmy oraz Personel